Zające przykicały do Starego Browaru


Pojawiają się niespodziewanie. Data premiery nowych kolorów trzymana jest w tajemnicy do ostatniej chwili. Wielkanocne zające Starego Browaru to już tradycja – sympatyczne uszaki zapowiadają wiosnę po raz czternasty. W ostatni weekend przestrzenie poznańskiego centrum wypełnił uszaty zastęp w optymistycznych pastelowych kolorach. Sprzedaż figurek rusza 15 marca.

W każdym sezonie Stary Browar przedstawia Klientom nowy kolor zajęcy. W tym roku do wyboru są aż cztery limitowane edycje w pastelowych odcieniach: niebieskim, różowym, zielonym i żółtym. Uszaki można już teraz zobaczyć w Pasażu i Atrium. Przed Wielkanocą znajdą nowych właścicieli – wszystkie figurki trafią do sprzedaży.

Kiedy i jak kupić zająca?

Już od wtorku 15 marca będzie można kupić zające w tradycyjnym fioletowym kolorze. Limitowane pastelowe edycje dostępne będą w kolejnych tygodniach: 26-centymetrowe uszaki pojawią się w sprzedaży 26 marca, 46-centymetrowe – 9 kwietnia. Zamówienie na figurki trzeba składać online przez stronę zajace.starybrowar.com, a później odebrać je w Starym Browarze w punkcie KIC & COLLECT na parterze w Atrium. Ten, kto marzy o zabraniu do domu pastelowego uszaka, na wirtualnych zakupach musi stawić się punktualnie o godzinie 9:00 – w zeszłym roku figurki w limitowanych wersjach kolorystycznych wyprzedały się w kilka minut.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz