XX Bieg i Marsz Niepodległości w Baranowie


Przed nami wyjątkowe wydarzenie w gminie Tarnowo Podgórne! Jubileuszowy XX Bieg i Marsz Niepodległości z okazji Święta Niepodległości.

XX Bieg i Marsz Niepodległości

Już dziś serdecznie zapraszamy do aktywnego spędzenia tego dnia z nami w Baranowie. Takiej ważnej daty nie można przespać, to wyjątkowe święto warto celebrować na wiele sposobów, a jednym z nich jest oczywiście wspólny bieg lub marsz. Zachęcamy do już otwartych zapisów.

Jak to od kilku lat bywa, w tym roku także macie do wyboru dwa dystanse 5 km i 10 km oraz 5km Nordic Walking. Spotkamy się 11 listopada w Baranowie przy Szkole Podstawowej, ul. Wypoczynkowa 93 o godz. 14:00 i tuż przed startem wspólnie odśpiewamy hymn Polski.

I pamiętacie, zapisując się pomagacie, tym którzy tego potrzebują. W tym roku to symboliczna kwota 20 zł (w końcu XX bieg!). Jaki cel wybierzemy tym razem – tę informację ogłosimy na stronach na Facebooku Bieg i Marsz Niepodległości oraz Tarnowo Podgórne Biega. Tam też znajdziecie najważniejsze informacje oraz link do zapisów.

Tadeusz Czajka, wójt gminy Tarnowo Podgórne, objął wydarzenie patronatem honorowym. Bieg organizowany jest przez Stowarzyszenie Tarnowo Podgórne Biega oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji Tarnowo Podgórne.

Projekt współfinansowany ze środków gminy Tarnowo Podgórne.

Paulina – Tarnowo Podgórne Biega

Dodaj komentarz