XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników czas zacząć!


Finały Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników były natomiast okazją do spotkań z ambasadorami marki PLATINUM ORLEN OIL: Robertem Kubicą, Kubą Przygońskim, Bartoszem Zmarzlikiem i Mikołajem Marczykiem, a także Głównym Ambasadorem i współtwórcą Akademii Młodego Mechanika Grzegorzem Dudą, wielokrotnym mistrzem w rajdach oraz gospodarzem programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo.

Marka PLATINUM ORLEN OIL wyposażyła wszystkich finalistów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w kombinezony, w których wystąpili w czasie finałowych rozgrywek, a najlepsi otrzymali nagrody rzeczowe oraz nagrody specjalne od ambasadorów marki, m.in. staż
w zespole mechaników Kuby Przygońskiego, który trafił do Kacpra Krępulca z Zespołu Szkół Mechanicznych w Krośnie.  Po finałach eksperci marki odwiedzali szkoły uczestniczące
w Mistrzostwach, prowadzili szkolenia i służyli swoją wiedzą. Wyjątkową atrakcją dla uczniów była wizyta w Zakładzie Produkcyjnym ORLEN OIL w Jedliczu, a także w najstarszej kopalni ropy naftowej w Bóbrce.

– Jako polska marka chcemy wspierać uczniów szkół samochodowych na każdym etapie ich edukacji – od momentu rozpoczęcia nauki aż po pracę zawodową. Nasi eksperci z przyjemnością dzielą się swoją wiedzą z uczestnikami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników nie tylko podczas finałów w Poznaniu. Szczególne cenne są dla nas bezpośrednie spotkania w szkołach, chętnie gościmy także uczniów w naszych zakładach, gdzie mogą bezpośrednio prześledzić produkcję środków smarowych i poznać bliżej specyfikę tej branży – mówi Anita Wierciak – Kaperek, dyrektor Działu Marketingu ORLEN OIL.

Na dłuższą, trzyletnią współpracę, zdecydowali się także inni, wieloletni partnerzy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, m.in. FILTRON, VARTA, Yamaha, Grupa DBK, Texa.

Powrót kategorii Młody Lakiernik

XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników odbędą się w siedmiu kategoriach:

  • Młody Mechanik
  • Mechanik Zawodowy
  • Elektromobilni
  • Młody Mechanik Maszyn Rolniczych
  • Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych
  • Młody Mechanik Motocyklowy – ta kategoria pojawiła się w 2022 r. po raz pierwszy
  • Młody Lakiernik
Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz