XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników czas zacząć!


Większe zaangażowanie partnerów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 Edukacja młodych mechaników, wsparcie polskich szkół, nowoczesne kształcenie dostosowane do potrzeb rynku pracy – to wspólne cele ORLEN OIL i organizatorów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Kolejna edycja nie mogłaby się więc odbyć bez wsparcia PLATINUM ORLEN OIL – dotychczasowego partnera strategicznego Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Marka PLATINUM ORLEN OIL zaangażowała się w organizację Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników na kolejne trzy lata.

– Edukacja, akcje specjalne, spotkania z Ambasadorami marki PLATINUM ORLEN OIL – to wszystko zyskują uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników dzięki naszej współpracy. To także szkolenia w szkołach, spotkania z ekspertami i konkurencje praktyczne podczas finałów w Poznaniu. Dlatego ogromnie cieszy nas stała współpraca z naszym strategicznym partnerem – mówi Adrian Dekowski Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 PLATINUM ORLEN OIL rozpoczyna nowy rozdział we współpracy z Ogólnopolskimi Mistrzostwami Mechaników. Główny cel to wypracowanie stałych procedur serwisowych, które będą mogli wdrażać młodzi mechanicy samochodowi, gdy trafią na rynek pracy. Aktywne przyjęcie do serwisu to kluczowy element, którego będą się uczyć pod okiem ekspertów PLATINUM ORLEN OIL. Marka chce uczulić młodych mechaników na listę czynności, które powinni wykonać przyjmując samochód do naprawy – od sprawdzenia poziomu oleju silnikowego, poprzez stan ogumienia, akumulatora, elementów układu hamulcowego czy płynów eksploatacyjnych. Mechanik jako doradca serwisowy klienta powinien podpowiedzieć klientowi, co warto poprawić poza główną usterką,  tak aby  zadbać o swoje bezpieczeństwo na drodze.

 Uczestnicy ostatniej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników mieli możliwość korzystania z wielu dodatkowych aktywności przygotowanych przez markę PLATINUM ORLEN OIL. Dzięki PLATINUM CARD zespół uczniowski, który w kategorii Młody Mechanik osiągnął najlepszy wynik w testach wiedzy o środkach smarowych oraz płynach eksploatacyjnych, uzyskał tzw. „zieloną kartę” – możliwość udziału w finałach Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, które odbyły się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz