Wystartowały zapisy do Ligi Piłkarskiej RAFiK 2022 pod patronatem PZPN


Wystartowały zapisy zespołów skrzatów, żaków i orlików do wiosennej edycji Ligi Piłkarskiej RAFiK, która rozgrywana jest pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Tak jak w poprzednich edycjach spotkania rozgrywane będą na obiektach UKS Orzeł Granowo i AP Wilki Dąbrówka w Palędziu. Patronem medialnym rozgrywek jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Liga Piłkarska RAFiK (Radosna Aktywność Fizyczna i Kultura) rozgrywana jest od kilku lat i z każdym sezonem bije kolejne rekordy popularności. Aktualnie to trzecie najpopularniejsze rozgrywki piłkarskie dla dzieci i młodzieży w Wielkopolsce po rozgrywkach prowadzonych przez WZPN i Wielkopolsko-Lubuskiej Lidze Piłkarskiej, której organizatorem jest Akademia Piłkarska Reissa.

W poprzedniej edycji na boiskach w Granowie można było zobaczyć takie zespoły jak: AS Wronki, AP Reissa Grodzisk Wlkp., AP Reissa Kościan, AP Reissa Nowy Tomyśl, AP Wilki Dąbrówka, Canarinhos Skórzewo, Dyskobolia Grodzisk Wlkp., KS Piast Czerwieńsk, KS 1920 Mosina, MUKS 11 Zielona Góra, TMS Suchary Suchy Las, Promień Opalenica, UKS Orzeł Granowo, UKS Orkan Przeźmierowo, UKS Baranowo, LZS Spójnia Strykowo, NAP Polonia Nowy Tomyśl, Korona Zakrzewo.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz