Wygrany sparing. Kolejne mecze Warty

W pierwszym meczu sparingowym przed startem rundy jesiennej sezonu 2012/2013 Warta pokonała 5:2 drugoligowego Jarotę Jarocin. Bramki zdobyli: Łukasz Grzeszczyk w 23 i 40 minucie meczu oraz testowani: Idrissa Cissé (44′) i Łukasz Zaniewski (66′, 70′). Warta mogła wygrać jeszcze wyżej, ale w 26 minucie Łukasz Grzeszczyk nie wykorzystał rzutu karnego.

Skład Warty Poznań: (I połowa) Łukasz Radliński – Grzegorz Bartczak, Maciej Mysiak, Daniel Ciach, Rafał Kosznik, Adrian Laskowski, Marcin Trojanowski, Łukasz Grzeszczyk, Mateusz Pogonowski, Michał Jakóbowski, Idrissa Cissé.

Skład Warty Poznań: (II połowa) Paweł Beser – Michał Płotka, Maciej Wichtowski, Adrian Bartkowiak, Adam Mójta, Bartłomiej Pawłowski, Alain Ngamayama, Artur Marciniak, Sani Goringo Abubakar, Łukasz Zaniewski, Paweł Piceluk (65 Piotr Giel).

W barwach Warty testowani byli: Marcin Trojanowski (Chojniczanka Chojnice), Mateusz Pogonowski (Legia Warszawa), Idrissa Cisse (Ruch Radzionków), Michał Płotka (Arka Gdynia), Bartłomiej Pawłowski (Jarota Jarocin), Sani Goringo Abubakar (LZS Piotrówka), Łukasz Zaniewski (Dolcan Ząbki).

Kolejne mecze sparingowe Warta rozegra z Żalgirisem Wilno i Alki Larnaka.