Wydział Finansowy UMP: wraca bezpośrednia obsługa klienta


Od poniedziałku, 18 stycznia, klienci wydziału będą mogli osobiście załatwić sprawy w budynkach urzędu przy ul. Słowackiego 22 i ul. Gronowej 22a. Najpierw jednak trzeba umówić się na wizytę.

Wydział Finansowy przywraca bezpośrednią obsługę klienta w dwóch lokalizacjach. Od poniedziałku przy ul. Słowackiego 22 (wejście z boku budynku) i ul. Gronowej 22a będzie można załatwić sprawy związane z podatkiem od nieruchomości od osób fizycznych i prawnych oraz podatkami: rolnym, leśnym, od środków transportowych. Ponadto będzie można złożyć wniosek o wydanie zaświadczeń w podatkach i opłatach lokalnych, a także je odebrać.

Sale obsługi w obu lokalizacjach są przystosowane do przyjmowania klientów w reżimie sanitarnym. Według obowiązujących regulacji w jednym pomieszczeniu może przebywać tylu klientów, ile jest działających stanowisk obsługi. Przy ul. Słowackiego sprawy z zakresu działalności Wydziału Finansowego jednocześnie będą mogły załatwiać trzy osoby, z kolei przy ul. Gronowej jedna.

Wchodząc do budynków urzędu należy pamiętać o zasłanianiu nosa i ust. Przy wejściach znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz