Wycieczka do zakupionego mieszkania


W ostatnich miesiącach wśród deweloperów nie było trendu polegającego na lukratywnych promocjach przy zakupie mieszkania. Spory wpływ na tę sytuację miał kryzys ekonomiczny, który również dotknął branżę nieruchomości. Dziś, między innymi dzięki rządowemu programowi MdM, sytuacja na rynku mieszkań uległa poprawie.

Na rynku dobrze

Obecnie wśród deweloperów panuje zadowolenie z bieżącej sytuacji na rynku. Mieszkania sprzedają się dobrze, a klienci licznie korzystają z programu „Mieszkanie dla Młodych”.

Dziś blisko 70 proc. naszej sprzedaży realizujemy właśnie w ramach rządowego programu. Bez wątpienia wpłynął na to, jaki dziś jest rynek mieszkań – mówi Magdalena Czuryńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w spółce Twoje M.

Sytuacja na rynku ma odbicie nie tylko w liczbach sprzedanych mieszkań, ale także w promocjach, jakie oferują deweloperzy swoim klientom. W Poznaniu 19 stycznia spółka Twoje M ogłosiła, że do końca lutego klienci dokonujący rezerwacji mieszkania otrzymają voucher o wartości 4000 zł, który będzie można zrealizować do końca 2015 r. Kierunki podróży to Egipt, Tunezja i Turcja. Dodatkowo deweloper gwarantuje przekazanie 444 zł na poczet podatku dochodowego. Wycieczkowa promocja obowiązuje pod warunkiem spełnienia warunków opisanych w regulaminie promocji dostępnym na stronie dewelopera lub w jego biurze sprzedaży.

Mimo że sprzedaż w ubiegłym roku zaskoczyła nawet samego dewelopera, w tym roku postawił na jeszcze większe zainteresowanie klientów właśnie przy pomocy promocji.

– Ubiegły rok był bardzo udany. Sprzedaliśmy więcej niż planowaliśmy, w związku z czym w tym roku chcemy do naszych mieszkań dołożyć specjalny prezent. Liczę na to, że słoneczna wycieczka będzie pięknym startem dla osób, które zamieszkają w Słonecznych Tarasach – dodaje Czuryńska.

Deweloper już pod koniec lutego będzie wiedział, czy oferta trafiła w gusta klientów.

Mateusz Domagała

Dodaj komentarz