Wiosenne nowości mieszkaniowe


Mieszkanie w centrum czy cichy domek na obrzeżach Poznania lub pod miastem – te i inne dylematy mieszkaniowe pomoże Poznaniakom rozwiązać w najbliższy weekend pierwsza, tegoroczna edycja Targów Mieszkań i Domów, która odbędą się 16 i 17 lutego w pawilonie 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Lubczykowa Góra

Podczas targów mieszkaniowych firma TRUST przedstawi m.in dwie interesujące inwestycje: Lubczykowa Góra II (ilustracja powyżej) i Amber Piątkowo.

Targi mieszkaniowe to vademecum wiedzy dla wszystkich osób planujących zakup mieszkania. Hasłem przewodnim najbliższej edycji wydarzenia będą „Wiosenne Nowości Targowe”, a największym atutem – komplementarność oferty, w jednym miejscu i czasie będzie bowiem można zapoznać się z pełną ofertą nieruchomości z terenu Poznania i okolic. Targi Mieszkań i Domów to doskonała alternatywa dla ofert w prasie, internecie i żmudnych wycieczek do biur nieruchomości. Podczas targów będzie można wybrać i kupić wymarzone mieszkanie – na zwiedzających czekają specjalne, promocyjne ceny!

 

Swoją ofertę przedstawi m.in. firma TRUST sp. z o.o.

Więcej na temat jej interesujących inwestycji czytaj poniżej:

Lubczykowa Góra II

Amber Piątkowo

 

Targi będą otwarte dla zwiedzających w sobotę i niedzielę (16 i 17 lutego) w godzinach 10.00 – 17.00. Jednorazowy bilet wstępu kosztuje 10 zł. Dzieci do lat 15 wstęp wolny.

Trackbacks for this post

  1. […] O targach mieszkaniowych czytaj też tutaj: […]

Dodaj komentarz