Winogrady – lokalizacja, którą doceniają poznaniacy


Winogrady, położone w północnej części Poznania, są jednym z najlepszych miejsc do życia w mieście, co potwierdza wybór wielu młodych osób. „Pestka”, czyli trasa Poznańskiego Szybkiego Tramwaju, którym dojedziemy do ścisłego centrum, sklepy i usługi, a także bliskość przyrody sprawiają, że mieszka się tutaj przyjemnie. Niewykluczone, że część mieszkańców, którzy szukają własnego „M”, pozostanie w tej części miasta. Tym bardziej, że atrakcyjność tych terenów doceniają deweloperzy, powiększając swoją ofertę. 

Gdzie warto zamieszkać? To pytanie zadają sobie szczególnie ludzie młodzi, bez względu na to, czy pochodzą z Poznania i wyprowadzają się z domu rodzinnego, czy przyjeżdżają do miasta chociażby na studia. Każdy szuka lokalizacji idealnej – czy to mieszkania na wynajem, czy własnego. To oczywiste, że chcemy mieć wszystko w zasięgu ręki – szkoły i sklepy, wygodny dojazd do centrum miasta, najlepiej w ramach komunikacja publicznej, a jednocześnie dostęp do terenów rekreacyjnych. W końcu jesteśmy w mieście.

Wiele osób w Poznaniu zdecydowało się na Winogrady, dzielnicę bardzo popularną, która spełnia wszystkie ważne kryteria. Dziś mieszka tutaj wielu poznaniaków od dawna, całymi rodzinami, ale nie tylko. To miejsce harmonijnie się rozwija, powstaje m.in. inwestycja deweloperska Enklawa Winogrady. Krystian Cebulski, inwestor osiedla podkreśla, że lokalizacja była starannie wybrana.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz