Wielka Poznańska Gala Ślubna


Święto wszystkich narzeczonych – XVII edycja Targów Ślubnych – Wielka Poznańska Gala Ślubna odbędzie się 8 stycznia w pawilonie nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Patronat sprawuje „Nasz Głos Poznański”

Targi Ślubne w Poznnaiu

Wielka Poznańska Gala Ślubna tradycyjnie już zainauguruje sezon ślubny w Poznaniu i Wielkopolsce. Organizowana od 2005 roku jest największą imprezą branży ślubnej w Wielkopolsce.

Dlaczego warto w niej uczestniczyć? To proste! Bo Targi Ślubne ułatwiają życie! Tu  macie dostęp do sprawdzonych ofert ślubnych oraz możecie poznać godnych zaufania usługodawców i sprzedawców! Ponadto oszczędzacie czas i pieniądze – tylko na naszych targach zamawiacie najczęściej okazjonalnym, targowym rabatem, a ponieważ wszystko jest pod jednym dachem, to wydajecie mniej na telefony i transport (nie musicie odwiedzić setek miejsc). Dodatkowo tylko tu największa szansa na wolne terminy, bo to właśnie tu zaczyna się ślubny sezon!

Klasyczne targi ślubne są przeciwieństwem do Internetu, w którym łatwo można pogubić się w gąszczu trudnych do weryfikacji ofert i znaleźć to, co może spełnić nasze oczekiwania. Tutaj osobiście sprawdzicie wszystkie oferty – zobaczycie, posłuchacie, dotkniecie, powąchacie i posmakujecie, a  więc skorzystacie ze wszystkich zmysłów by dokonać odpowiedniego wyboru. Na bieżąco – poznacie świeże i aktualne oferty firm z branży ślubnej. Zwiedzicie stoiska bez pośpiechu – cały dzień na spokojne podejmowanie decyzji.

Sercem imprezy będzie scena, na której w czasie trwania Targów Ślubnych odbywają się widowiskowe pokazy mody ślubnej i bielizny, niepowtarzalne pokazy sceniczne, występy  profesjonalnych zespołów wokalnych i muzycznych, a także  prezentacje możliwości mistrzów tanecznych.

Warto przyjść z rodzicami, przyjaciółmi i znajomymi, gdyż łatwiej się naradzić i podjąć decyzję, a ponadto zwiększyć możliwość wygranej w szeregu konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapraszamy osoby nie tylko z Poznania i całej Wielkopolski, ale również z pobliskich województw, ponieważ wielu wystawców posiada ofertę skierowaną dla wszystkich. Targi to bogactwo doznań i emocji. Takie otoczenie sprawia, że wiele par szybko zaczyna odczuwać wyjątkową, przedślubną atmosferę!

Zwiedzaj i poznawaj! Porównuj i decyduj! Rezerwuj i zamawiaj! Tu masz w czym wybierać i z całą pewnością znajdujesz coś dla siebie!

Bilety: dostępne on-line na www-targi-slubne.pl oraz na miejscu w kasach w dniu imprezy! (cena biletu 30 zł, dzieci do lat 10 wstęp wolny).

Adres: Międzynarodowe Targi Poznańskie, hol główny i pawilon 3 (wejście od ul. Roosevelta – szklany budynek vis a vis mostu Dworcowego).

Dla naszych Czytelników mieliśmy trzy dwuosobowe zaproszenia. Konkurs trwa do 1 stycznia 2023 r. do godz. 20. Laureatów poinformowaliśmy mailowo.

Zobacz inne nasze konkursy – kliknij tutaj

 Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj. 

Fot. Materiały prasowe

Dodaj komentarz