Weekend z Hobby na Targach Poznańskich


W najbliższą sobotę i niedzielę na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spotkają się pasjonaci oraz Ci, którzy swojej pasji dopiero poszukują. Od 29 do 30.10. już po raz dziewiętnasty odbędą się Targi HOBBY. To świetny pomysł na spędzenie radosnego weekendu z rodziną. Każdy – niezależnie od wieku – znajdzie tu coś dla siebie.

Targi HOBBY

 Jak co roku Targi HOBBY to przede wszystkim ciekawe atrakcje – pokazy, turnieje, wystawy, warsztaty i wszystko to, co angażuje zwiedzających i pozwala im na bezpośrednie obcowanie z przeróżnymi pasjami.

Na ekspozycji znajdą się m.in. znane już z poprzednich edycji atrakcje, jak strefy LEGOmodelarstwagier planszowych czy sportu, a także mistrzostwa  samochodów zdalnie sterowanych (Halowe Mistrzostwa Polski Modeli Zdalnie Sterowanych ON ROAD oraz Zawody D10 Drift Battle of Poland 2022).

Tegoroczne nowości

Targi HOBBY co roku rozszerzają swoją tematykę o nowe atrakcje. I tym razem organizatorzy przygotowali sporo nowości. Uczestnicy będą mogli odwiedzić muzeum komiksu, czy też wziąć udział w warsztatach ceramiki, florystyki, makramy i pracy w drewnie. Nie zabraknie atrakcji dla początkujących pasjonatów survivalu. Podczas specjalnych prelekcji uczestnicy dowiedzą się, jak stawiać pierwsze kroki w tym zakresie. Miłośnicy strzelania będą mogli skorzystać ze strzelnicy ASG i strzelnicy elektronicznej, a także spróbować swoich sił w łucznictwie. Ciekawie zapowiadają się także pokazy sprzętu wojskowegokowalstwa i kaletnictwa. Znajdzie się również coś dla pasjonatów robotyki i elektroniki. Będzie też okazja, by pograć kultowe gry z dawnych czasów na komputerach z przeszłości. Całość dopełni kiermasz rozmaitości i Giełda Winyli.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz