Warta Poznań pozyskała belgijskiego wahadłowego


29-letni belgijski wahadłowy, Mohamed Mezghrani, który był z drużyną na obozie w Turcji, podpisał kontrakt z Wartą Poznań do czerwca 2024 roku z opcją predłużenia i został piłkarzem zielonych na zasadzie wolnego transferu po tym, jak rozwiązał umowę z Akademią Puskasa.

Mohamed Mezghrani

Bardzo się cieszymy, że Mohamed dołączył do naszego zespołu. Podczas obozu w Side i w rozegranych tam sparingach pokazał, że jest w stanie dodać jakości drużynie oraz zwiększyć rywalizację wśród wahadłowych. To typ zawodnika, który sporo biega, jest bardzo aktywny i z pewnością da sztabowi trenerskiemu więcej możliwości taktycznych na tej pozycji – mówi Artur Meissner, prezes Warty Poznań.

Mohamed Mezghrani był z „Zielonymi” niemal przez całe zgrupowanie w Turcji i wystąpił we wszystkich rozegranych tam meczach kontrolnych. Już w pierwszym sparingu zdobył bramkę (na 1:0 z LNZ Czerkasy w meczu wygranym 2:1), a w kolejnym – przeciwko Slovanowi Liberec – to po faulu na Belgu został podyktowany rzut karny, po którym Dario Vizinger ustalił wynik na 1:1.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz