W piątek startuje rekordowe Betlejem Poznańskie


Rodzinne środy to czas, kiedy najmłodsi wraz z rodzicami mogą cieszyć się specjalnymi promocjami stworzonymi z myślą o nich. Spektakle dla dzieci, animacje i świąteczne warsztaty to liczne atrakcje, które czekają na rodziny. Z kolei Studenckie czwartki to okazja do wspólnego relaksu w magicznym otoczeniu jarmarku, a promocje przygotowane z myślą o studentach pozwolą cieszyć się tym czasem przy dźwiękach Christmas Silent Disco.
Podobnie jak w poprzednich edycjach Betlejem Poznańskiego organizatorzy współpracują z Hospicjum Palium, Fundacją Bread of Life, Drużyną Szpiku oraz Fundacją Niesiemy Nadzieję. W programie przewidziane są między innymi charytatywne koncerty i zbiórki na rzecz tych inicjatyw.
Na placu Wolności nie zabraknie także spotkania ze Świętym Mikołajem (6 grudnia) oraz odwiedzin tego prawdziwego Świętego Mikołaja z Laponii, który przyjedzie do Poznania 11 grudnia. Tego samego dnia zgromadzeni na placu będą mogli odebrać Betlejemskie Światełko Pokoju, a kilka dni później (14 grudnia) wziąć udział w Poznań Silent Night.
Klimat tegorocznego jarmarku dopełni świąteczny mapping, który będzie można podziwiać nie tylko w dniu inauguracji, ale też w każdy dzień otwarcia jarmarku. Na amatorów grzańca ponownie będą czekać tradycyjne już betlejemskie kubki z nowym wzorem.
Jarmark na pl. Wolności będzie czynny przez 7 dni w tygodniu w godz. 11:00-21:00, z wyjątkiem 24 grudnia (nieczynne) oraz 25 i 26 grudnia oraz 1 stycznia (krótsze godziny otwarcia – od 13:00 do 21:00).
Szczegółowe informacje o jarmarku na pi. Wolności można znaleźć na stronie betlejempoznanskie.pl oraz w mediach społecznościowych.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz