VIII Klonowy Charytatywny Cross Duathlon


Jeszcze niedawno Paulina żyła tak jak wielu z nas – pełna energii, planów i marzeń. Bieganie było jej pasją, a pomaganie innym naturalną częścią codzienności. Zawsze była tam, gdzie ktoś potrzebował wsparcia. Angażowała się w akcje charytatywne, zbiórki i inicjatywy społeczne. Miała wielkie serce i nigdy nie przechodziła obojętnie obok ludzkiej krzywdy. Dziś sama potrzebuje naszej pomocy.

VIII Klonowy Charytatywny Cross Duathlon

W marcu tego roku życie Pauliny zatrzymało się w jednej chwili. Udar krwotoczny mózgu rozpoczął dramatyczną walkę o życie i zdrowie. Po tygodniach leczenia i niepewności przyszedł kolejny cios. Drugi udar połączony z zatrzymaniem pracy serca sprawił, że lekarze musieli walczyć nie tylko o nią, ale również o życie jej nienarodzonego synka.

Niestety, tej walki nie udało się wygrać. Maksymilian odszedł kilka godzin po narodzinach, pozostawiając w sercach rodziców ból, którego nie da się opisać słowami.

Dziś Paulina każdego dnia stawia czoła kolejnemu wyzwaniu. Walczy o odzyskanie sprawności, samodzielności i powrót do najbliższych. Przed nią miesiące intensywnej rehabilitacji neurologicznej, ogrom wysiłku i długa droga do zdrowia.

Dlatego organizujemy VIII edycję Klonowego  Charytatywnego Cross Duathlonu.

Zapraszamy biegaczy, rowerzystów i wszystkich ludzi dobrej woli. Nieważne, czy walczysz o rekord życiowy, czy po prostu chcesz ukończyć trasę. Tego dnia każdy kilometr będzie wyrazem wsparcia, solidarności i nadziei. Każdy uczestnik stanie się częścią wielkiej społeczności ludzi, którzy wierzą, że dobro wraca.

29 sierpnia w Porażynie g.11.00 pokażmy siłę środowiska biegowego i rowerowego. Pokażmy Paulinie, że nie jest sama. Nie zmienimy tego, co ją spotkało, ale możemy pomóc jej zawalczyć o przyszłość.

Załóż buty biegowe, przygotuj rower i stań z nami na starcie. Dla Pauliny. Dla nadziei. Dla życia, które mimo wszystko warto odzyskiwać krok po kroku.

Zapisy www.okb-opalenica.pl

VIII Klonowy Charytatywny Cross Duathlon

Dodaj komentarz