Umywalki nablatowe Rea – Sprawdzamy topowe umywalki w 2022 roku!


Umywalka z pewnością jest jednym z ważniejszych elementów łazienkowego wyposażenia. To właśnie przy niej rozpoczynamy i kończymy dzień, a także wykonujemy wiele czynności higienicznych. Jest to również ten element wyposażenia, który znajduje się zazwyczaj na przeciwko wejścia do wnętrza – z tego też względu umywalka powinna być nie tylko funkcjonalna, ale także i estetyczna. Jednymi z częściej wybieranych są umywalki nablatowe Rea. Jeśli chcesz dowiedzieć się, które z nich cieszą się największym zainteresowaniem – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Umywalki nablatowe Rea

Umywalka Rea Sofia – dostępna w wielu wariantach kolorystycznych!

W myśl zasady, że umywalka powinna zachwycać designem oraz parametrami technicznymi – powstała seria Rea Sofia. Umywalki nablatowe z tej właśnie linii są wyjątkowe! Umywalki Rea Sofia dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, ze względu na to – tak łatwo można je dopasować do danej aranżacji. W ofercie znajdują się klasyczne umywalki nablatowe Rea Sofia białe, ale także złote, czarne czy srebrne.

Na uwagę zasługuje fakt, że w ofercie znajduje się także umywalka Rea Sofia Mini, która idealnie sprawdzi się w małych łazienkach czy toaletach. Umywalki nablatowe Rea Sofia nie posiadają otworu na baterię ani otworu przelewowego, co także wpływa na ich estetykę. Atutem jest również relatywnie niska cena.

umywalka

Owalna umywalka Rea Royal!

Owalne umywalki nablatowe cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem. Ze względu na swój kształt – sprawdzają się zarówno w aranżacjach nowoczesnych i minimalistycznych, ale także klasycznych czy łazienkach w stylu retro. Walory wizualne nie są jednak ich jedynymi atutami, ponieważ przez ekspertów to właśnie one uznawane są za niezwykle funkcjonalne.

Wybór umywalek nablatowych owalnych jest ogromny! Jednymi z tych, które cieszą się obecnie sporym zainteresowaniem, są umywalki nablatowe Rea Royal. Modele te zostały wykonane z dobrych materiałów oraz z dbałością o każdy detal. Umywalka Rea Royal sprawdzi się przede wszystkim w łazienkach dużych oraz średnich. Model ten nie posiada otworu przelewowego, ani otworu na baterię. Umywalka została wykonana z trwałej ceramiki, jej powierzchnia jest idealnie gładka, dzięki czemu czyszczenie jej nie jest problematyczne.

 

Dodaj komentarz