Uczestnik Ligi Mistrzów zagra w Memoriale Gołasia


XVII Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia odbędzie się od 23 do 25 września. Po raz czwarty gwiazdy światowej siatkówki spotkają się w Zalasewie pod Swarzędzem, gdzie przygotowywać się będą do nowego sezonu. Dziś poznaliśmy pierwszego uczestnika tej imprezy.

Wielkopolscy kibice siatkówki przyzwyczaili się do tego, że każdego roku przed startem sezonu mogą podziwiać na żywo największe gwiazdy siatkówki w Zalasewie. – To już czwarty Memoriał, który odbędzie się na ziemi Swarzędzkiej – mówi Marian Szkudlarek, burmistrz miasta i gminy Swarzędz. – Bardzo cieszę się z tego, że ta impreza na dobre zadomowiła się u nas – dodaje. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-25.09, wezmą w niej udział cztery topowe drużyny. Dziś poznaliśmy pierwszą z nich.

Uczestnik Ligi Mistrzów zagra w Memoriale Gołasia

Pierwszy raz zagrali w XIV Agrobex Memoriale Arkadiusza Gołasia w 2018 roku. Od tego czasu są stałymi bywalcami tej imprezy i trudno sobie wyobrazić żeby mogło ich zabraknąć. Słyną zarówno z kapitalnych ruchów transferowych jak i kibiców, którzy tłumnie i aktywnie wspierają swoją drużynę. Aluron CMC Warta Zawiercie ma też za sobą rekordowy sezon pod względem sportowym. Brązowy medal PlusLigi i awans do Ligi Mistrzów to osiągnięcia, które zapiszą się złotymi zgłoskami w historii klubu. – Dziękuję prezesowi Kryspinowi Baranowi za ponowne przyjęcia naszego zaproszenia – mówi Anna Sumelka, organizatorka Memoriału. – Gratuluję znakomitego sezonu. Mam nadzieję, że udział w XVII Agrobex Memoriale Arkadiusza Gołasia będzie początkiem sukcesów Jurajskiej Armii w Europie – dodaje.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz