Trwają zapisy do Wyzwania Sportowego SGB – możesz zostać sympatykiem Banku Spółdzielczego SGB!


Rozpoczęły się zapisy do Wyzwania Sportowego SGB – akcji, w której w zeszłym roku wzięło udział prawie 5 tysięcy osób. Wystarczy pobrać aplikację Activy i dołączyć do 2. edycji konkursu dla Sympatyków SGB. Kody wejścia i zasady na stronie https://sympatycysgb.activy.app/ .

do Wyzwania Sportowego SGB

Ty zdecyduj, którego Banku Spółdzielczego SGB jesteś sympatykiem i przyłącz się do zabawy!

Czym jest Wyzwanie Sportowe SGB? Zobacz naszą animację. W kilka minut przedstawiamy w przystępny sposób historię Wyzwania i jego najważniejsze cele: dbamy o siebie, robimy to co lubimy i pomagamy innym.

W „rolach głównych” organizatorzy Wyzwania Sportowego SGB: Rafał Łopka i Tomasz Synakiewicz. Czyta Ewelina Ignaczak.

 

***

Wyzwanie Sportowe SGB opiera się na aplikacji Activy, w której uczestnicy rejestrują trasy (kilometry) za pomocą smartfona lub smartwatcha w kategoriach:

– na kołach – rower / rolki,

– na nogach – bieganie / chodzenie.

Kilometry przeliczane są na punkty, a te w efekcie oprócz nagród indywidualnych i drużynowych dla uczestników, przełożą się także na konkretną pomoc dla innych.

Sympatykiem Banku Spółdzielczego SGB może zostać każdy, kto jest albo zamierza zostać klientem, ale też ten, kto kibicuje bankowi spółdzielczemu w swojej okolicy.

Żeby wziąć udział w Wyzwaniu Sportowym dla sympatyków SGB wystarczy pobrać aplikację Activy i zgłosić się do konkursu: Wyzwanie Sportowe – Sympatycy SGB.

Dołącz do Wyzwania Sportowego SGB, zaproś swoich znajomych. Każdy kilometr się liczy, żeby wspólnie osiągnąć cele charytatywne!

Dodaj komentarz