Truck Grand Prix of Poland – międzynarodowe wyścigi ciężarówek Goodyear FIA ETRC na Torze Poznań


Automobilklub Wielkopolski świętuje w 2023 roku jubileusz 100-lecia istnienia. Największym wydarzeniem tego sezonu i jednocześnie przysłowiową wisienką” na jubileuszowym torcie jest organizacja 3. rundy wyścigów ciężarówek z serii Goodyear FIA European Truck Racing Championship (ETRC) na Torze Poznań. Bilety można kupić na stronie ToBilet.pl.

Truck Grand Prix of Poland

Truck Grand Prix of Poland – w ramach którego odbędą się wyścigi ciężarówek Goodyear FIA ETRC zawitają do Polski po raz pierwszy. Warto więc już dzisiaj zaplanować pierwszy wakacyjny weekend (23-25 czerwca), aby wziąć udział w tej historycznej imprezie. Zmaganiom ponad 1200-konnych ciągników towarzyszyć będą liczne atrakcje dla kibiców w każdym wieku, w tym m.in. strefa fanzona, gdzie będzie można spróbować swoich sił na symulatorze dachowania, czy strefa dla dzieci z „dmuchańcami” i animacjami.

Ponadto imprezie będzie towarzyszyć zlot specjalnie zmodyfikowanych ciężarówek, zarówno współczesnych, jak i historycznych – warto zobaczyć te pięknie zdobione pojazdy na żywo. Dodatkowym elementem będzie obecność służb publicznych i ich ciężarowego sprzętu, którym na co dzień pracują. Pojawi się więc Państwowa Straż Pożarna, przedstawiciele Szkoły Aspirantów PSP, czy Inspekcji Transportu Drogowego. Całość wyścigów to także rozbudowana strefa gastronomiczna z foodtuckami.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz