Triumfator Ligi Mistrzów zagra w Memoriale Gołasia


Już we wrześniu gwiazdy światowej siatkówki spotkają się w wielkopolskim Zalasewie, aby rozegrać XVII Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia. Poznaliśmy nazwę drugiego uczestnika imprezy upamiętniającej zmarłego reprezentanta Polski.

24 i 25 września w Zalasewie pod Swarzędzem odbędzie się siedemnasta edycja Agrobex Memoriału Arkadiusza Gołasia. Jak dotąd organizatorzy poinformowali o tym, że w turnieju zagra Aluron CMC Warta Zawiercie. Do brązowego medalisty PlusLigi dołącza ekipa, która w zeszłym sezonie wygrała dosłownie wszystko.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle triumfowała w Lidze Mistrzów, PlusLidze i Pucharze Polski. To dla nas wielki zaszczyt, że tak utytułowana drużyna rozpocznie kolejny sezon na terenie naszej gminy – mówi Marian Szkudlarek, burmistrz miasta i gminy Swarzędz.

W minionym sezonie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozbiła siatkarski bank. Siatkarze z tej drużyny dokonali rzeczy historycznej – wygrywając Ligę Mistrzów po raz drugi z rzędu. Klubowa kolekcja trofeów została w ubiegłym sezonie powiększona o Puchar Polski oraz mistrzostwo Polski.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz