Teresa Werner w Stęszewie


17 września o godz. 18 w hali widowiskowo-sportowej w Stęszewie odbędzie się koncert Teresy Werner.

Teresa Werner występowała na najbardziej prestiżowych scenach świata między innymi na Broadway’u i w Carnegie Hall w Nowym Yorku. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. Wyróżniona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Odznaką Honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Autorka takich hitów jak „Miłość jest piękna”, „Kocham swoje morze” czy „Dałabym Ci dała”. W swoim dorobku artystycznym posiada płyty o statusie złotym i platynowym. Jej kompozycje oraz teledyski emitowane są na antenie stacji radiowych, telewizyjnych, a na portalu Youtube osiągają milionowe wyświetlenia.

Wszystkich sympatyków twórczości piosenkarki zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu.

Bilety w cenie od 40 zł można zakupić bezpośrednio w sekretariacie Domu Kultury w Stęszewie jak również przez internet na portalu bilety24.pl pod linkiem: https://www.bilety24.pl/koncert/877-teresa-werner-78073?id=412491&fbclid=IwAR3rwVIMYpsQxPeVxMbHVDcm3jEYzHBKNJzYjXd1n1g4y4XVz0GlucklJKI. Red

Dla Czytelników mieliśmy dwa dwuosobowe zaproszenia. Konkurs trwał do 13 września do godz. 20. Laureatów poinformowaliśmy mailowo.

Zobacz inne nasze konkursy – kliknij tutaj

 Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj. 

Dodaj komentarz