Targi Techniki Motoryzacyjnej (ZDJĘCIA)


Targi Techniki Motoryzacyjnej odbywające się na MTP to największe wydarzenie branżowe w Europie Środkowo-Wschodniej. Prezentowane są tu nowości produktowe i technologiczne, a bogaty program wypełniają liczne prezentacje, warsztaty i szkolenia. Zdjęcia na końcu artykułu.

 

Wydarzenie organizowane jest co dwa lata. W ostatnim czasie kalendarz został jednak zaburzony przez pandemię koronawirusa – ostatnia edycja była w 2018 roku.

TTM jest współorganizowany przez Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej, które ponownie zaprosiło zwiedzających do swojej strefy, wypełnionej licznymi atrakcjami. Coś dla siebie znajdą mechanicy, uczniowie oraz właściciele stacji kontroli pojazdów. Nie zabraknie również stoisk z myjniami samochodowymi.

– Już od wielu lat, wspólnie z Grupą MTP mamy przyjemność współtworzyć przedsięwzięcie, podczas którego obecne są czołowe marki z sektora techniki motoryzacyjnej. To doskonała okazja do zaprezentowania swoich produktów oraz zbudowania nowych relacji biznesowych, co jest szczególnie istotne w tak wymagającym okresie dla całego przemysłu motoryzacyjnego – przyznaje prezes STM, Rafał Sosnowski.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz