Targi Poznań Motor Show powracają


Targi Poznań Motor Show powracają po przerwie spowodowanej pandemią. Najbardziej prestiżowe targi motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich od 7 do 10 kwietnia. Motywem przewodnim tegorocznej edycji będzie elektromobilność. W programie wydarzenia pojawią się dobrze znane atrakcje oraz interesujące nowości.

Elektromobilność przede wszystkim

Tak jak zmienia się branża motoryzacyjna, tak zmieniają się targi Poznań Motor Show. Nic więc dziwnego, że hasłem tegorocznej edycji wydarzenia jest „Droga Do Elektromobilności”. Z tego powodu wśród modeli prezentowanych na targach nie może zabraknąć samochodów i motocykli wyposażonych w zeroemisyjny napęd. Tutaj na szczególną uwagę zasługuje Konrado e-Motion, czyli pełnoprawnego, w pełni elektrycznego SUV-a od SsangYong. Oficjalna prezentacja tego modelu odbędzie się w trakcie Kongresu MOVE, 7 kwietnia o godz. 12:20 w pawilonie nr 5.

Kongres MOVE – jak zmieni się motoryzacja?

Ważnym elementem elektromobilnej układanki na Poznań Motor Show będzie także Kongres MOVE, czyli największa konferencja merytoryczna, organizowana wspólnie przez Grupę MTP oraz Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych. 7 kwietnia praktycy i eksperci z branży e-mobility porozmawiają o aktualnie panujących trendach oraz opowiedzą, w jakim kierunku zmierza przemysł motoryzacyjny.

Zdjęcia z konferencji prasowej:

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz