Targi pełne mieszkań


Przegląd zróżnicowanej oferty wielkopolskich deweloperów, mieszkania dostępne z dopłatami w rządowym programie MdM, a ponadto atrakcyjne warunki kredytów hipotecznych prezentowane przez banki i propozycje firm wnętrzarskich. To tylko część ofert przygotowanych przez Nowy Adres S.A. na Targi Mieszkań i Domów, które odbędą się w 12 i 13 września w pawilonie nr 3 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Targi_pełne_mieszkań_1

Wrześniowe targi to ostatnia szansa, aby w tym roku, w jednym czasie i miejscu, zapoznać się z ofertą większości deweloperów inwestujących w Poznaniu i powiecie. Tegoroczna edycja przyciągnęła ponad 110 wystawców, co potwierdza opinie, że jest to dobry rok dla branży mieszkaniowej. Na targach pojawią się m.in. Agrobex, Nickel Development, Atrium Grunwald, Proxin Ogrody, Ataner, Łowiccy Grupa Deweloperska. Będą to oferty zarówno z rynku pierwotnego, jak i mieszkania „z drugiej ręki”. Dodatkowo będzie możliwość wzięcia udziału w seminariach i warsztatach.

Targi to znakomity moment na zakup mieszkania. Każdy może zasięgnąć rady specjalistów, sprawdzić swoją zdolność kredytową i, co najważniejsze, nabyć swoje M w przystępnej cenie – mówi Grzegorz Zieliński ze spółki Nowy Adres, organizator Targów Mieszkań i Domów.

Premiery i nowości

Debiuty i promocje na Targach Mieszkań i Domów to już tradycja. Po raz pierwszy swoją ofertę przedstawi Atrium Grunwald.

Na targach zaprezentujemy Osiedle Atrium Grunwald, które budujemy przy ulicy Bosej. W ofercie mamy 107 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni, od 35 do 101 mkw. – mówi Marek Smogór, prezes Atrium Grunwald. Nowy projekt wystawi również Grupa Deweloperska Łowiccy. – Podczas tegorocznych targów pojawimy się z nową inwestycją realizowaną w Rosnowie w gminie Komorniki. Goście mogą liczyć na obniżkę promocyjną do 20 000 zł w przypadku domów i 10 000 zł na mieszkania – mówi Łukasz Łowicki, prezes Łowiccy Grupa Deweloperska.

Wystawcy prezentują najnowsze inwestycje, oferują dodatkowe rabaty, na co dzień niedostępne w biurach sprzedaży, przedstawiają atrakcyjne warunki i pomagają w kupnie własnego M.

Przygotowaliśmy specjalną promocję. Klienci, którzy zarezerwują mieszkanie na targach mogą liczyć na dodatkowy rabat 5 000 zł na miejsce postojowe – zaznacza Marlena Zapalska, Prezes spółki Proxin Ogrody.

Podczas targowego weekendu nie zabraknie również Budimex Nieruchomości, Echo Investment czy KM Building.

Na targach przedstawimy dwie inwestycje: domy szeregowe na Osiedlu Rodzinny Zakątek w Bninie oraz domy bliźniacze, szeregowe i wolnostojące na Osiedlu Słonecznym w Brodowie – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Targi przyciągnęły też deweloperów spoza Poznania, a realizujących inwestycje w sercu Wielkopolski. Dlatego goście targowi będą mogli zapoznać się z ofertą zielonogórskiego dewelopera, który na poznańskim rynku funkcjonuje od wielu lat. – Podczas dwudniowej imprezy zaprezentujemy V etap Reduty Nowe Podolany. Na inwestycji obecnie trwają prace wykończeniowe – zaznacza Agata Nowaczyk z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.

Doradztwo ekspertów

Organizatorzy przygotowali również seminaria i wykłady, które mogą pomóc w wyborze własnego M. Nie zabraknie też agencji nieruchomości i propozycji rynku wtórnego, a porady jak sfinalizować zakup mieszkania przedstawią banki i pośrednicy nieruchomości. Hala nr 3 na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie otwarta dla gości targowych w godzinach 10.00-17.00, 12 i 13 września. Bilet jednorazowego wstępu na targi kosztuje 10 zł, a rodzinny 15 zł.

Sylwia Lester

Dodaj komentarz