Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu


To ma być dobry rok na zakup mieszkania. Niskie stopy procentowe, wysokie w Poznaniu limity dopłat do rządowego programu MdM, a przede wszystkim ciekawa i zróżnicowana oferta wielkopolskich deweloperów z pewnością mobilizuje do nabycia nieruchomości. Dla tych zdecydowanych jak również dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają rozglądać się za własnym M, już w najbliższy weekend, firma Nowy Adres S.A. organizuje Targi Mieszkań i Domów.

Targi mieszkań

Po raz pierwszy w tym roku pawilon nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich zapełni się ofertami mieszkań i domów. Wszyscy zainteresowani nabyciem nieruchomości będą mieli niepowtarzalną okazję, by w jednym miejscu i czasie zapoznać się z szeroką ofertą nie tylko poznańskich deweloperów. Wystawców będzie ponad 110, także każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Pod jednym dachem znajdziemy kompletny przegląd ofert mieszkań i domów, porozmawiamy ze specjalistami z branży nieruchomości, porównamy projekty i ich ceny. Dodatkowym atutem są liczne zniżki, bonusy i upusty, które czekają na zdecydowanych.

Dla gości targowych przygotowaliśmy specjalną promocję. Obniżyliśmy m.in. cenę mieszkań na parterze w budynkach 1 i 2 do kwoty 5000 zł na naszej inwestycji przy ul. Jasielskiej w Poznaniu Reduta Nowe Podolany – mówi Agata Nowaczyk z poznańskiego biura Ekonbud Fadom. Promocje cenową przygotował także m.in. Agrobex, mLocum, Teeldom czy RGR Developer. – Dla pierwszych trzech osób, którzy zdecydują się na zakup domu na inwestycji Osiedle Tęczowe proponujemy bon na dodatkowe wyposażenie o wartości 5000 złotych – mówi Renata Glista właścicielka RGR Developer.

Pierwsze w sezonie targi mieszkaniowe to vademecum wiedzy dla wszystkich osób planujących zakup domu. – Taka jest idea targów aby móc kompleksowo zaprezentować własną ofertę. Z pewnością pojawią się szczegółowe pytania dotyczące naszych osiedli – Rodzinny Zakątek w Błażejewku i Osiedla Słonecznego w Brodowie – mówi Maciej Bartczak z KM Building. Oczywiście podczas targowego weekendu nie zabraknie takich tuzów branży jak Ataner, Budimex Nieruchomości, Echo Investment czy Nickel Development. Podczas dwudniowej imprezy zostaną zaprezentowane zarówno projekty debiutujące, jak i te w trakcie budowy.

Na targach przedstawimy ofertę będącego już w budowie II etapu inwestycji Red Park na poznańskim Dębcu. Z pewnością dużym zaskoczeniem dla gości targowych będzie charakter i wygląd naszego stoiska. – mówi Roma Pikulska, marketing manager Red Parku.

Organizatorzy zapraszają również do odwiedzenia stoisk agencji nieruchomości. Oferty z rynku wtórnego zaprezentuje m.in. Home Broker, Metrohouse, Spechouse czy Pietras Nieruchomości. Nie zabraknie także banków i pośredników finansowych, którzy podpowiedzą jak sfinansować zakup nieruchomości. Ponadto dla gości targowych przygotowano bezpłatny „Album Targowy – Poznań i okolice, wiosna 2015” oraz cykl prelekcji m.in. na temat programu MdM. Wśród patronów honorowych targów znajdują się m.in. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, miasto Poznań oraz Polski Związek Firm Deweloperskich.

Mateusz Domagała

O targach czytaj także tutaj

 

Dodaj komentarz