Targi Hobby na MTP


W weekend 18-19 listopada tysiące hobbystów spotkają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, by wziąć udział w kolejnej edycji Targów Hobby. To świetny pomysł na spędzenie radosnego weekendu z rodziną. Każdy – niezależnie od wieku – znajdzie tu coś dla siebie.

Targi Hobby na MTP

Jak co roku Targi HOBBY to przede wszystkim ciekawe atrakcje – pokazy, turnieje, wystawy, warsztaty i wszystko to, co angażuje zwiedzających i pozwala im na bezpośrednie obcowanie z wieloma pasjami. Na uczestników czekają strefy poświęcone różnorodnym hobby: strefa LEGO, modelarstwa kolejowego i samochodowego, gier planszowych czy sportu, a także mistrzostwa samochodów zdalnie sterowanych.

Makiety i modele kolejowe

Strefa modelarska zawsze cieszy się największym zainteresowaniem uczestników. Pod budowę olbrzymich makiet kolejowych oddano w tym roku prawie 900 mkw powierzchni. Na zwiedzających czekać będzie m. in. wielomodułowa makieta w popularnej skali „H0” oraz jedyna w Polsce modułowa makieta taboru kolejowego w skali 1 (1: 32). Będzie można zobaczyć oryginalnie odwzorowane lokomotywy, wagony, makiety stacji kolejowych w ruchu – wszystko co rozpala serca pasjonatów modelarstwa kolejowego.

Na stoiskach będzie można otrzymać odpowiedzi na pytania związane z budowaniem makiet i modelarstwem. Będzie też możliwość zakupu modeli kolejowych, akcesoriów do tworzenia makiet oraz narzędzi i sprzętu modelarskiego.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz