Targi Edukacyjne i Książki (ZDJĘCIA)


Dzisiaj rozpoczęły się Poznańskie Targi Książki. Towarzyszą im Targi Edukacyjne skierowane do uczniów poszukujących nowych szkół, rodziców i nauczycieli. Wydarzenie jest bezpłatne i odbywa się na MTP.

Poznańskie Targi Książki

 

Poznańskie Targi Książki to idealna okazja do spędzenia czasu z literaturą i pogłębienia czytelniczych pasji. W tym roku udział w nich weźmie ponad 170 wydawców. Na stoiskach nie zabraknie klasyki, książek, które w minionym roku znalazły się na listach bestsellerów, a przede wszystkim najnowszych propozycji wydawniczych.

Targi potrwają trzy dni: piątek (10:00-18:00), sobota (9:00-18:00) oraz niedziela (9:00-16:00) w pawilonach 5A, 7, 7A, 8 i 8A MTP. Warsztaty odbędą się w Poznań Congress Center – wejście od ul. Śniadeckich.

Tegoroczną edycję Targów Edukacyjnych uświetnią występy koncertującej na całym świecie Orkiestry Vivat, Wiktorii Krakowskiej, Katarzyny Hybiak oraz Joanny Dudkowskiej, jednej z najbardziej rozpoznawalnych gitarzystek basowych, która wystąpi w towarzystwie Chucka Fraziera. Nie zabraknie też pokazów tanecznych i akrobatycznych m.in uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej, Skillart Dance Studio i występy uczniów wielkopolskich szkół.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz