Szósta edycja Caravans Salon (ZDJĘCIA)


Za nami inauguracyjny dzień targów Caravans Salon Poland. Czwartek był zaledwie rozgrzewką przed atrakcjami, jakie czekają na zwiedzających w kolejnych dniach.

Caravans Salon Poland

Caravans Salon Poland to najważniejsze wydarzenie w kalendarzu każdego miłośnika caravaningu. Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wolność i swobodę podróżowania przygotowano bogatą ekspozycję, która wypełniła po brzegi aż 7 pawilonów Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Na stoiskach pojawiły się znane i rozpoznawalne marki kamperów i przyczep. Łącznie na ekspozycji można spotkać kilkaset najróżniejszych pojazdów, zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z caravaningiem, jak i dla najbardziej wymagających klientów. Coś dla siebie znajdą również osoby poszukujące nowego namiotu, domku mobilnego, czy caravaningowych akcesoriów.

Nowość – Dzień Biznesowy

Tegoroczna edycja Caravans Salon jest dłuższa od swoich poprzedniczek. Wszystko za sprawą Dnia  Biznesowego, który dziś zainaugurował wydarzenie. Czwartek został dodany do targowego kalendarza przede wszystkim z myślą o osobach, które są zdecydowane nowego kampera lub przyczepy i chciałby swobodnie obejrzeć wszystkie prezentowane modele, aby dokonać najlepszego możliwego wyboru.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz