Świąteczny klimat opanuje całe miasto


W ten weekend dziać się będzie także na rynku Łazarskim. Sobotnie popołudnie najmłodszym umili spektakl lalkowy „Klaudek i Klaudynka – zabawy zimowe” w wykonaniu Teatru Dzieci Miłość (godz. 12:00). Będzie można zobaczyć pokaz rzeźbienia w lodzie (godz. 13:00), a także posłuchać koncertu zespołu Golden Collective, przywitać Św. Mikołaja, który przyjedzie na motorze oraz spróbować słodkiego poczęstunku z okazji 1. urodzin rynku Łazarskiego (wszystko to od godz. 14:00).

Z kolei w niedzielę dzieci będą mogły obejrzeć spektakl „Sasza i Bałwan” przygotowany przez Teatr Fuzja (godz. 12:00). Drugi dzień weekendu otwarcia uświetni także koncert artystów z Teatru Muzycznego (godz. 13:30). Odbywać się będą również Targi Sztuk Pięknych, czyli cykliczne wydarzenie umożliwiające obcowanie ze sztuką oraz rzemiosłem (godz. 12:00-17:00).

W weekend otwarcia na rynku Łazarskim poznaniacy i turyści będą mogli skorzystać również ze strefy warsztatowej, gdzie mogą wykonać świąteczne kartki i ozdoby, a także napisać list do Św. Mikołaja (godz. 13:00-16:00).

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz