Świąteczna odsłona Salonu Poezji z Pauliną Gałązką. MAMY BILETY!


Na dużym ekranie zadebiutowała w 2011 roku w filmie W imieniu diabła w reżyserii Barbary Sass. Później można ją było zobaczyć w takich tytułach jak m.in.: Żyć nie umierać (reż. M. Migas), Powidoki (reż. A. Wajda), Jak pies z kotem (reż. J. Kondratiuk), Kobieta sukcesu (reż. R. Wichrowski), Na bank się uda (reż. Sz. Jakubowski), Wszyscy moi przyjaciele nie żyją (reż. J. Belcl), Furioza (reż. Cyprian T. Olencki), The End (reż. T. Mendes), Dziewczyny z Dubaju® (reż. M. Sadowska).

Już niebawem wystąpi w komediach Fuks 2 w reżyserii Macieja Dutkiewicza oraz Na twoim miejscu w reżyserii Antonio Eduardo Galdameza Munoza. Na małym ekranie zadebiutowała w serialu Pierwsza miłość, a później można ją było zobaczyć w takich produkcjach jak m.in.: Druga szansa, Archiwista, Znaki, Klangor, Królowa.

W 2023 roku obędzie się premiera najnowszego serialu Canal+ pt. Emigracja, w którym wciela się w jedną z głównych ról.

Laureatka kilku nagród, w tym m.in.: Nagrody za rolę Lulu w spektaklu Shopping & fucking na 31. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi (2013) i Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wybitne osiągnięcia dla studentów uczelni artystycznych.

Dla Czytelników mamy dwa dwuosobowe zaproszenia. Aby zdobyć jedno z nich wystarczy napisać maila na kontakt@naszglospoznanski.pl w tytule wpisując „Paulina Gałązka”. Spośród wszystkich nadesłanych wiadomości wybierzemy laureatów. Konkurs trwa do 13 grudnia do godz. 20.

Zobacz inne nasze konkursy – kliknij tutaj

 Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj. 
Fot. Eliza Stegienka
Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz