Strzelectwo i survival na MTP (ZDJĘCIA)


Targi Euro Target Show rozpoczęły się dzisiaj i potrwają do niedzieli na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zawody pokazowe w konkurencjach strzelectwa olimpijskiego, mistrzostwa Wielkopolski w strzelaniach pneumatycznych, koncert sygnalistów, pokazy mody, pokazy psów i sokolnictwa to część atrakcji, jakie organizatorzy przygotowali dla pasjonatów strzelectwa i survivalu oraz miłośników przyrody.

Strzelectwo i survival na MTP

Podczas targów polscy producenci, a także importerzy przedstawią najbardziej znane zagraniczne marki oraz zaprezentują artykuły niezbędne podczas każdej wyprawy. Uczestnicy Targów będą mieli okazję poznać najnowsze trendy z każdej dziedziny strzelectwa oraz szeroko rozumianego outdooru – od optyki strzeleckiej i łucznictwa, przez wyposażenie oraz akcesoria dla strzelnic, po broń i amunicję, wyposażenie taktyczne, pojazdy terenowe oraz odzież i obuwie. Oprócz topowych marek na Euro Target Show pojawi się strefa rzemieślników z rękodziełem knifemakerów i z wyrobami ze skóry.

Istotnym punktem będą również rozgrywane w sobotę Mistrzostwa Wielkopolski w strzelaniach pneumatycznych z super finałem o puchar Prezesa Grupy MTP organizowane przez Wielkopolski Związek Strzelectwa Sportowego i Grupę MTP. Natomiast w niedzielę odbędą się zawody pokazowe w konkurencjach strzelectwa olimpijskiego o puchar Prezesa Grupy MTP. Równolegle w ciągu dwóch dni zostaną zaprezentowane pokazy strzelectwa dynamicznego w formule IDPA.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz