Stig z Top Gear na Positive Ways w Poznaniu


Motoryzacyjny piknik Positive Ways odbędzie się 3 i 4 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Oprócz wystawy samochodów organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, m.in. wyścig samochodu sportowego z myśliwcem. Dochód z całego wydarzenia zostanie przeznaczony na akcję Polska dla Hospicjum.

Positive Ways w Poznaniu

Sto superszybkich samochodów, charytatywny piknik z atrakcjami dla całych rodzin i najbardziej tajemniczy kierowca wyścigowy w historii telewizji – Stig z kultowego programu Top Gear. To wszystko czeka uczestników największego motoryzacyjnego wydarzenia sezonu.

Positive Ways to impreza łącząca dwie rzeczy: pasję do samochodów i chęć niesienia pomocy. Dlatego też ekspozycja 100 unikalnych sportowych modeli samochodów to nie wszystko. Pierwszego dnia na placu Powszechnej Wystawy Krajowej MTP będzie można nie tylko zrobić sobie zdjęcia, ale nawet usiąść za kierownicą aut w obecności właścicieli. Częścią charytatywnego pikniku będzie również ekspozycja zabytkowych samochodów w Pawilonie 2, o którą zadba świętujący jubileusz 100-lecia istnienia Automobilklub Wielkopolski.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz