Startują letnie pływalnie POSiR


Początek wakacji to również start pływalni letnich Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. Od soboty 25 czerwca będzie można korzystać z pływalni Kasprowicza, a dzień później dla wszystkich poznaniaków otworzy się Chwiałka.

Start Chwiałki, podobnie jak w latach ubiegłych, poprzedzą zawody triathlonowe dla najmłodszych. W Enea Junior Poznań Triathlonie mogą startować dzieci w wieku od 1 roku do 15 lat. Zapisy poprzez formularz online na stronie internetowej imprezy zostały już zamknięte, ale organizatorzy umożliwiają jeszcze chętnym do wystartowania kontakt poprzez adres e-mail: biuro@ponokai.pl.

Baseny i nie tylko

Na obu letnich pływalniach Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji można popływać w 50-metrowym basenie sportowym, korzystać ze zjeżdżalni oraz brodzika wyposażonego w wodne atrakcje dla dzieci. Wokół basenów odwiedzający znajdą trawiastą przestrzeń do plażowania. Na miejscu wypożyczą również leżaki.

Pobyt na letnim basenie można urozmaicić dodatkowymi aktywnościami. Zarówno na Chwiałce, jak i na Łazarzu można pograć w siatkówkę plażową i poćwiczyć na urządzeniach do street workoutu.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz