Srebrny Fyrtel powraca


Wraz z wiosną wracają spotkania w ramach Srebrnego Fyrtla – Senioralnego Miejsca Współpracy. To przestrzeń dedykowana osobom w dojrzałym wieku, które chcą aktywnie uczestniczyć w kulturalnej ofercie miasta i jednocześnie być jej twórczyniami i twórcami.

Srebrny Fyrtel powraca

Tegoroczne spotkania w Srebrnym Fyrtlu – podobnie jak w ubiegłorocznej edycji wiosennej i jesiennej – będą organizowane w ramach kilku bloków tematycznych: „Zrozumieć świat” (spotkania poruszające m.in. tematykę bezpieczeństwa osobistego), „Jak dobrze i długo żyć na emeryturze” (poświęcone zdrowemu stylowi życia), „Głowę ćwicz” (dla sympatyków planszówek, także nauka gry w brydża), „Otwarta przestrzeń” (spotkania z ciekawymi ludźmi oraz inspirujące warsztaty), „Pasja łączy ludzi” (dla osób, którzy chcą opowiedzieć o swojej pasji i zarażać nią innych).

Spotkania będą się odbywać w każdy wtorek i czwartek marca, kwietnia i maja, w blokach tematycznych rozpoczynających się o godz. 10.00, 12.00 (lub 12.30) w przestrzeni Pracowni Ekonomii Społecznej „ładne rzeczy” przy ul. Św. Marcin 57. Udział w nich jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy: tel. 61 842 35 09 (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.00).

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz