Spółka Nowa Murowana zamknęła miniony rok sukcesem


Trwa realizacja budynku A w inwestycji mieszkaniowej Nowa Murowana w Murowanej Goślinie. W tej części osiedla powstanie 26 lokali mieszkalnych, a wszystkie znalazły swoich nabywców. To kolejny sukces spółki, która sprzedała mieszkania na pół roku przed końcem budowy. Łącznie w ramach kilkuetapowego projektu zostało sprzedanych 180 lokali. Deweloper rozszerza ofertę nie tylko w Murowanej Goślinie, ale też w podpoznańskich Szczytnikach.

Nowa Murowana w Murowanej Goślinie

Inwestycja Nowa Murowana od lat wpisuje się w trend widoczny na poznańskim rynku mieszkaniowym. Coraz więcej osób decyduje się zamieszkać na osiedlach znajdujących się niedaleko granicy miasta Poznania, ponieważ w gminach ościennych domy oraz lokale mieszkalne są zdecydowanie tańsze. Ponadto można wygodnie dojeżdżać do stolicy Wielkopolski samochodem, autobusem, czy specjalnie przystosowaną Poznańską Koleją Metropolitalną. Stąd niektóre osiedla – choć pod miastem, to w pełni dostosowane do nowoczesnego stylu życia – okazały się strzałem w dziesiątkę. – Nasza propozycja osiedla w podpoznańskim miasteczku Murowana Goślina spotkała się z dobrym przyjęciem na wielkopolskim rynku mieszkaniowym. Na przestrzeni czasu i wraz z rozwojem inwestycji, zdobyliśmy solidną markę. Wśród klientów są osoby z gminy Murowana Goślina i okolic, ale coraz częściej też poznaniacy. Decyduje o tym infrastruktura, nowoczesne układy pomieszczeń w poszczególnych lokalach, ale też lokalizacja. Murowana Goślina to miasto, w którym są szkoły, sklepy, usługi, czy dostęp do komunikacji publicznej. Budujemy przy ulicy Tartacznej, a obok, przy Kolejowej jest stacja szynobusa, dzięki któremu dojedziemy do centrum Poznania – mówi Patrycja Waligóra z biura sprzedaży inwestycji Nowa Murowana.

Na przestrzeni kilku lat deweloper sprzedał 180 lokali mieszkalnych w ramach kilkuetapowego projektu. – Większość z nich przekazaliśmy w ręce naszych klientów. Właśnie zakończyła się sprzedaż budynku A, gdzie finalnie znajdzie się 26 mieszkań o powierzchni od 27 do 69 mkw. Dziękujemy wszystkim za zaufanie i pracujemy nad nową ofertą. W Murowanej Goślinie zaproponujemy 14 mieszkań, odpowiadających na potrzeby klientów indywidualnych, jak i inwestycyjnych – podkreśla przedstawicielka dewelopera. – Cieszymy się, że rok 2023 zamykamy sukcesem sprzedażowym. Trzeba przyznać, że minione 12 miesięcy przyniosło wiele emocji i pracy. Był program „Bezpieczny Kredyt”, wzięliśmy udział w Targach Mieszkań i Domów w Poznaniu, nie wspominając o realizacji samego osiedla – dodaje Patrycja Waligóra.

Nowa Murowana sp. z o. o. jest inwestorem drugiego osiedla pod Poznaniem, w gminie Kórnik. Nowe Szczytniki śmiało zaprezentowały się na rynku tuż przed jesiennymi Targami Mieszkań i Domów w Poznaniu, a podczas wydarzenia miały swoją oficjalną premierę. Przy ulicy Choinkowej w podpoznańskich Szczytnikach powstanie 12 mieszkań dwupoziomowych, w trzech kameralnych budynkach. Dostępne są 2 typy powierzchni: 80,18 mkw. i 92,61 mkw. Domy wyróżniają się klasycznym podziałem przestrzeni na strefę dzienną na parterze i nocną, z sypialniami oraz łazienką na piętrze. Do każdego mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe i ogródek. – Nowy typ zabudowy, nowa lokalizacja to ciekawe wyzwanie, a pozytywne recenzje klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że przyjęta strategia jest słuszna – podsumowuje Patrycja Waligóra. Rok 2024 dla dewelopera będzie intensywny i ciekawy. Spółka planuje powoli kolejne projekty.

Dodaj komentarz