Sobota na Targowiskach Poznańskich


Targowiska Poznańskie po raz kolejny zapraszają na sobotę pełną ciekawych atrakcji na placu Wielkopolskim i rynku Jeżyckim. Wydarzenia odbędą się w ramach cyklu „A na targowiskach dzieje się, oj dzieje… „.

A na targowiskach dzieje się, oj dzieje...
W najbliższą sobotę od 11:00 do 13:00 na placu Wielkopolskim odbędzie się pokaz gotowania na żywo z Bartoszem Nowakiem, finalistą programu MasterChef. W trakcie wydarzenia przygotuje on dania oparte na produktach sezonowych. Tym razem głównym produktem występującym w potrawach będzie dynia. Zainteresowani będą mogli zobaczyć jak wygląda proces przygotowania, a następnie spróbować wybranych dań.

Tego dnia na placu Wielkopolskim będzie odbywać się również drugie wydarzenie. Od godziny 10:00 do 14:00 na pojawi się Dyniowa Zagroda przygotowana przez Gospodarstwo Rolne Pankiewicz. Uczestnicy będą mogli kupić i spróbować najlepszych lokalnych produktów rolnych. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z pobliskiego Konarzewa przygotują na miejscu rozmaite dyniowe przetwory. Wśród nich z pewnością znajdzie się kompot z korbola.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz