Skrzydła Sukcesu w Poznaniu


Pierwsza poznańska edycja konferencji networkingowych Skrzydła Sukcesu odbędzie się w środę (27 listopada) o godz. 17 w Poznaniu, w biurowcu Omega przy ul. Dąbrowskiego 79. Patronat nad wydarzeniem objął „Nasz Głos Poznański”.

Skrzydła Sukcesu

– Jeśli masz potrzebę zarabiać więcej, chcesz aby o Twojej działalności dowiedziało się kilkadziesiąt nowych osób, które mogą być Twoimi klientami skorzystaj z zaproszenia na pierwszą w Poznaniu konferencję dla osób sukcesu – zachęca  Hanna Rachocka, koordynator Skrzydeł Sukcesu w Poznaniu. Skrzydła Sukcesu to cykl konferencji których celem jest pokazanie innym przedsiębiorcom Twojej firmy, nawiązanie nowych kontaktów oraz edukacja.

Na spotkaniu:

– poznasz kilkadziesiąt osób, które chętnie dowiedzą się, czym się zajmujesz,

– dowiesz się w jaki sposób zwiększyć swoje zyski,

– otrzymasz wiele cennych informacji, które ułatwią Ci rozwój Twojego biznesu.

Aby wziąć udział w spotkaniu zapisz się na stronie www.skrzydlasukcesu.pl lub http://www.arenabiznesu.pl/meetings  gdyż mamy ograniczoną ilość miejsc.

Inwestycja wynosi 57 zł. Płatne przelewem lub przed konferencją.

W ramach tej opłaty oprócz wielu kontaktów biznesowych i ciekawych prelekcji czeka na Ciebie przygotowany przez gospodarza spotkania catering, loteria wizytówkowa oraz niezbędnik sukcesu z licznymi kuponami i voucherami ufundowanymi przez naszych Partnerów.

 

Dodaj komentarz