SKF PBS SP 69 Poznań wygrywa derby pod siatką z UKS ZSMS


Siatkarki SKF PBS SP 69 Poznań dopiero w „złotym secie” rozstrzygnęły pojedynek z UKS ZSMS Poznań, którego stawką było prawo gry o awans do II ligi siatkówki kobiet. Patronem medialnym klubu jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”.

SKF PBS SP 69 Poznań

– Cieszę się, że zespół zagrał dziś na swoim poziomie, ale wiem, że stać nas na jeszcze lepszą grę. Funkcjonowaliśmy, jako drużyna pod każdym względem: bardzo dobrze przyjmując, grając system blok-obrona no i podejmowaliśmy dobre decyzje w rozegraniu i ataku. Duże brawa dla dziewczyn, które poradziły sobie ostatecznie z presją nakładaną na faworyta i z koniecznością odrobienia strat po pierwszym niespodziewanie przegranym meczu 1:3. Pewnie wygraliśmy to spotkanie, a następnie decydującego o wszystkim „złotego seta” 15:7. Dziękujemy za rywalizację UKS ZSMS Poznań, który zawiesił nam poprzeczkę wysoko i życzymy im powodzenia w dalszej części rozgrywek – powiedział po spotkaniu trener SKF PBS SP 69 Poznań, Damian Gapik.

Wiadomo już, że kolejnym rywalem SKF PBS SP 69 Poznań w drodze do II ligi będzie zespół SPS BoxPro Volley Piła. Podopieczne Damiana Gapika w sezonie zasadniczym dwukrotnie wygrały z siatkarkami znad Gwdy. Pierwszy mecz 17 lutego w Pile, a rewanż 2 marca w Poznaniu.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz