SKF PBS Poznań zaprasza do gry w grupach młodzieżowych i III lidze siatkówki kobiet


Trwa nabór uzupełniający do grup dziecięcych i młodzieżowych oraz zespołu występującego w III lidze siatkówki kobiet klubu SKF Poznański Bank Spółdzielczy Poznań. Patronem medialnym klubu jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”. 

– Sezon 2021/2022 będzie dla klubu SKF PBS Poznań czasem dalszego rozwoju w zakresie szkolenia młodzieżowego. Nasze siatkarki rozpoczną przygotowania do sezonu od zgrupowania w Dźwirzynie. Bardzo ważnym aspektem będzie start w kolejnej edycji najstarszego turnieju otwarcia sezonu, który będziemy organizować po raz 13-sty w Poznaniu. Zapraszamy serdecznie zawodniczki do naszego klubu. Przygoda z klubem SKF to szansa na rozwój, sukcesy, nowe przyjaźnie i wspaniałe wspomnienia – mówi prezes SKF PBS Poznań, Damian Gapik.

Wiadomo już, że klub w zakresie szkolenia będzie współpracował ze Szkołą Podstawową nr 36 w Poznaniu, Szkołą Podstawową nr 58 w Poznaniu, III Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu, Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza i Politechniką Poznańską. Nowe siatkarki już w kwietniu otrzymają możliwość udziału w treningach, grach integracyjnych w tzw. plażówkę, a wyróżniające się młodziczki w turnieju z udziałem UKS Kaniasiatka Gostyń, UKS PUMA Komorniki i ZSMS Poznań.

– Priorytetem dla naszego klubu jest stawianie na siatkówkę dziecięcą i młodzieżową. Przyszłe siatkarki mogą trenować w SKF PBS Poznań w bardzo dobrych warunkach i atmosferze – dodaje trener Mariusz Teszner z SKF PBS Poznań. Więcej informacji pod numerem tel. kom. 668-723-328 oraz e-mail skf.ks.poznan@op.pl.

Stałe szkolenie zespołów SKF Poznański Bank Spółdzielczy Poznań jest możliwe dzięki wsparciu z Wydziału Sportu Miasta Poznania i Ministerstwa Sportu – rządowy program KLUB. Natomiast głównym sponsorem klubu jest Poznański Bank Spółdzielczy, a oficjalnym przewoźnikiem  FOX Travel. Klub wspiera również firma Inline Poland wchodząca w skład europejskiej grupy Sirap. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

tww, #poznanwspiera

Dodaj komentarz