Senioralni. Poznań 2022


Pokazowe lekcje, kursy i konsultacje z lekarzami

Na edukację nigdy nie jest za późno, do czego co roku namawiają „Senioralni” – w programie znajdą się pokazowe lekcje języków obcych, kurs komputerowy, konsultacje cyfrowe, warsztaty teatralne, fotograficzne, tworzenia świec woskowych, barwienia tkanin czy odczytywania łacińskich inskrypcji. Seniorki i seniorzy będą mogli zakosztować również wirtualnej rzeczywistości przez specjalne okulary. Na wykładach, których również nie zabraknie, będzie można m.in. poznać tajemnice opery czy historii sztuki, będzie też coś dla owadzich przyjaciół.

„Senioralni” to zawsze bodziec do tego, żeby pomyśleć o swoim zdrowiu i skorzystać z badań profilaktycznych i licznych aktywności. W programie będą m.in. bezpłatne konsultacje z lekarzami, dietetykami, fizjoterapeutką uroginekolgiczną, kurs gimnastyki na bóle kręgosłupa i ćwiczenia w wodzie. Tradycyjnie nie zabraknie porad na temat rent i emerytur oraz spotkań zachęcających do korzystania i angażowania się w wolontariat. O bezpieczeństwo zadbają w tym roku policjanci, strażnicy miejscy, ratownicy medyczni oraz radcowie prawni.

Pełen program wydarzeń „Senioralnych” dostępny będzie w październikowym wydaniu miesięcznika Senioralny Poznań oraz na stronie Centrum Inicjatyw Senioralnych (od 24 września): www.centrumis.pl.

Więcej informacji można uzyskać w Centrum Inicjatyw Senioralnych, ul. Mielżyńskiego 24, tel. 61 847 21 11. CIS/AW

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz