SAVICKI otwiera nowy salon jubilerski w Poznaniu


Od 23 do 25 marca w galerii handlowej Posnania będzie trwało uroczyste otwarcie salonu jubilerskiego SAVICKI. Klienci będą mogli bliżej poznać autorski koncept salonów SAVICKI, którego sercem jest stół TryOn®, porozmawiać z konsultantami na temat wyboru biżuterii, skorzystać z wyjątkowych ofert oraz wziąć udział w akcji charytatywnej Kluczyki do szczęścia.

salon jubilerski SAVICKI

Historia salonów SAVICKI sięga roku 1976, kiedy to Kazimierz Sawicki otwiera przy swoim warsztacie złotniczym w Lublinie mały sklep jubilerski. Po blisko 50 latach SAVICKI rozwija  aktywnie sprzedaż online, dzięki której podbija kolejne europejskie rynki. Jednak to właśnie stacjonarne salony jubilerskie są kwintesencją filozofii marki.

– Pierwszy salon SAVICKI w Lublinie istnieje do tej pory. To świadczy o tym, jak bardzo ważna jest dla nas tradycja. A przecież obrączka czy pierścionek zaręczynowy to także symbol rodzinnej tradycji, która zaczyna się od historii dwojga osób. Dlatego chcemy być blisko naszych klientów. W naszych salonach klienci mają czuć się zupełnie swobodnie i bez presji czy pośpiechu wybrać biżuterię, która stanie się trwałą częścią ich życia – wyjaśnia Tomasz Osman, prezes zarządu i współwłaściciel SAVICKI.

Autorski koncept salonu jubilerskiego SAVICKI

Salon SAVICKI w Poznaniu realizuje nowatorskie podejście marki do obsługi klienta. Znaczna część produktów w salonach SAVICKI jest umieszczona na wysokości wzroku, co ułatwia wybór biżuterii.  Sercem salonów SAVICKI jest stół TryOn®, gdzie znajdują się wierne repliki pierścionków zaręczynowych i obrączek. Dzięki temu klienci mogą samodzielnie przymierzyć różne modele biżuterii tak długo, jak tego potrzebują.

Stół TryOn® to pierwsze tego typu rozwiązanie w branży jubilerskiej w Polsce i w Europie. Pomysł został doceniony przez jury konkursu Retail Show 2022, które przyznało marce SAVICKI nagrodę w kategorii Best Shop Concept.

Kultowe kolekcje pierścionków zaręczynowych SAVICKI

Projekty biżuterii SAVICKI podkreślają z jednej strony zamiłowanie do tradycyjnych form, z drugiej poszukiwanie innowacyjnych pomysłów. Podczas otwarcia salonu SAVICKI w Poznaniu będzie można zobaczyć kultowe kolekcje pierścionków zaręczynowych The Light i The Journey. Kolekcja The Light od 15 lat zachwyca  niezwykłym blaskiem diamentów, a The Journey to nowsza kolekcja, która łączy klasyczną formę ze współczesnym minimalizmem.

Wiedza o zakupie biżuterii

– Klienci bardzo często nie wiedzą jak wartościowe są lub powinny być kamienie szlachetne, które kupują. Przemyślany wybór biżuterii może przekształcić się w doskonałą inwestycję. Szczególnie decydując się na złoty pierścionek z diamentem lub kamieniem szlachetnym – zauważa Tomasz Osman.

Dlatego Marka SAVICKI mocno wspiera edukowanie swoich klientów. Podczas otwarcia salonu w Poznaniu odwiedzający będą mogli więc nie tylko zobaczyć kolekcje SAVICKI, ale także porozmawiać z konsultantami i poszerzyć swoją wiedzę o zakupie biżuterii, rodzajach kruszcu i kamieniach szlachetnych.

Akcja Kluczyki do szczęścia

W 2015 roku SAVICKI wprowadziło do oferty kolekcję biżuterii Kluczyk do szczęścia. Ta subtelna, stylowa zawieszka miała wyrażać motto marki, które brzmi: Share Your Love.

– W SAVICKI wierzymy, że pomnażamy szczęście i dobro – dzieląc się nimi. Otwierając nowy salon w Poznaniu, też chcemy dzielić się miłością i bliskością. Dlatego specjalnie z okazji otwarcia organizujemy akcję charytatywną, podczas której będzie można kupić kluczyki do szczęścia. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczymy na działalność Fundacji Rodzin Adopcyjnych  – wyjaśnia wiceprezes zarządu Damian Ozga.

Kluczyk do szczęścia otrzyma także każda osoba, która w dniach otwarcia salonu złoży zamówienie na minimum 1000 zł.

Promocje na zakup biżuterii

Z okazji otwarcia salonu SAVICKI w Poznaniu będzie można także kupić biżuterię z upustem nawet do 30%. Dodatkowo każda osoba, która kupi pierścionek zaręczynowy, może wygrać obrączki ślubne, a przy zakupie obrączek można wygrać  biżuterię kolekcyjną.

Otwarcie salonu jubilerskiego SAVICKI w Poznaniu będzie trwało od 23 do 25 marca.

Dodaj komentarz