Dym pojawił się w kokpicie samolotu linii Wizz Air, który o godzinie 11.20 wyleciał z poznańskiej Ławicy na lotnisko London-Luton – poinformowało TVN 24. Z tego powodu został zmuszony do awaryjnego lądowania w Amsterdamie. Na pokładzie było ponad 200 pasażerów, których ewakuowano. Nikomu nic się nie stało. Z Wielkiej Brytanii został wysłany inny samolot, który ma przetransportować pasażerów do Londynu. Póki co nie wiadomo co było przyczyną wystąpienia dymu w kokpicie samolotu.

Zdjęcie ilustracyjne