Samochód zastępczy czy komunikacja miejska?


Poznań to piękne miasto, co roku odwiedzane przez setki tysięcy turystów, którym ciężko się dziwić – niebanalna uroda i przyjacielska atmosfera tego miasta sprawia, że ciężko przejść obok niego obojętnie. Poznań jest niezwykle bogaty w różnorodne atrakcje turystyczne, a na bliższe zapoznanie się z nim warto zarezerwować sobie kilka dni.

Jeśli odwiedzasz Poznań samochodem, transport po mieście nie stanowi problemu. Co jednak z osobami, które przyleciały samolotem lub z jakiegoś powodu po prostu nie mogły zabrać ze sobą samochodu? Na ratunek takim osobom przychodzi wypożyczalnia samochodów Poznań – oferując komfort podróży własnym autem, bez konieczności korzystania z mało wygodnej komunikacji miejskiej.

Dlaczego warto wypożyczyć samochód?

Dla osób nie posiadających samochodu, dostępną alternatywą jest głównie komunikacja miejska. Podróż autobusem jest niewątpliwie tańsza, niż wynajem samochodu zastępczego, wiąże się jednak z szeregiem niedogodności, które dla każdego, kto często podróżuje autobusami, lub tramwajami, w które również wyposażony jest Poznań, są dość oczywiste. Dlaczego więc coraz więcej osób decyduje się na wynajem samochodów? Najważniejszą zaletą samochodów zastępczych niewątpliwe jest komfort użytkowania i brak konieczności radzenia sobie z tłokiem typowym dla komunikacji miejskiej.

Zalety, jakie oferuje wypożyczalnia samochodów, docenią przede wszystkim rodziny z dziećmi – podróż komunikacją miejską w grupie zawsze stanowi duży problem i rzadko należy do przyjemnych doświadczeń. Samochody zastępcze pozwalają też uniknąć szukania przystanków, spóźniających się autobusów, co przecież nie zdarza się rzadko i zastanawiania się, w jaki sposób skomplikowana architektura komunikacji miejskiej, nie rzadko wymagająca wielu przesiadek, przewiezie nas z punktu A do punktu B.

Wynajem samochodów w Poznaniu to również swobodna podróż niezależnie od pory dnia czy nocy, podczas której przemieszczenia się komunikacją miejską staje się bardzo trudne, a czasami wręcz niemożliwe. Ponadto nie wszystkie atrakcje oferowane przez Poznań znajdują się w centrum. Podróż na obrzeża miasta lub do okolicznej miejscowości, w przypadku komunikacji miejskiej nie rzadko jest wielogodzinną wyprawą. Samochody zastępcze sprawiają, że podróż nawet w mniej popularne lokacje staje się prostą i przyjemną.

Wynajem samochodów online i bez kaucji

Wypożyczalnie samochodów w mieście Poznań postarały się, aby proces wynajmowania samochodu zastępczego był jak najprostszy i najprzyjemniejszy dla klienta. Wynajmu samochodu bez problemu dokonasz online i zostanie on podstawiony w wybrane przez ciebie miejsce, a wypożyczenie go jest możliwe bez kaucji. Bardzo atrakcyjne są również ceny – mały miejski samochód zastępczy można mieć już od 59zł, a ekonomiczny od 79zł brutto. Dla dużych rodzin dostępne są 7 osobowe minivany – mu od 149zł.

Oferta dostępnych samochodów zastępczych jest niezwykle bogata i każdy bez problemu znajdzie model idealnie dopasowany do swoich potrzeb i oczekiwań. Dostępne w Poznaniu są zarówno kompakty z silnikiem benzynowym lub diesel, samochody typu liftback, sedan oraz kombi, a także auta sportowe, luksusowe oraz SUV-y – a wszystkie dostępne w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Zwykle problemu nie stanowi anulowanie rezerwacji samochodu.

Za niewielką, dodatkową opłatą samochód wyposażyć można w szereg przydatnych w podróży akcesoriów – jak GPS, fotelik dziecięcy lub bagażnik dachowy. Dostępne są zarówno automatyczne, jak i manualne skrzynie biegów.

 

Dodaj komentarz