Ruszyła rejestracja na Impact’23. Wśród gości autor „Czarnego łabędzia” Nassim Taleb


Nazwiska kolejnych gwiazd światowego formatu, które będzie można spotkać podczas Impact’23 w Poznaniu będą ogłaszane już niedługo.

Łącznie w czasie dwóch dni wydarzenia Impact’23 na sześciu scenach uczestnicy dyskutować  będą w ramach 23 ścieżek tematycznych. Obok dobrze znanych z poprzednich wydarzeń tematów wiosną 2023 r. zadebiutują: Future Societies, Sustainable Fashion i Foodtech.

Impact najlepiej ze wszystkich kongresów w regionie wpisuje polską bieżącą dyskusję w światowe trendy i pozwala na lepsze zrozumienie wszystkiego, co się dzieje dookoła.

Dlatego wśród zaproszonych gości są nie tylko najważniejsze osoby z Polski, w tym przedstawiciele rządu, prezesi z wszystkich najważniejszych krajowych instytucji finansowych, firm technologicznych i kluczowi inwestorzy. Będą oni dyskutować ze szefami światowych firm, technologami i naukowymi autorytetami.

Najbliższemu kongresowi towarzyszyć będzie jeszcze więcej wydarzeń dodatkowych, jak na przykład konkurs dla start-upów, warsztaty dla liderów biznesu, food festiwal czy trening biegowy.

Impact’23 odbywa się we współpracy z ponad 40 partnerami medialnymi oraz ponad 100 partnerów z sektora prywatnego i publicznego.

Na kongres można się zarejestrować korzystając ze strony impactcee.com. Sprzedaż biletów już ruszyła, a ich liczba jest ograniczona.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz