Ruszyła 23. edycja największego wydarzenia polskiej branży stomatologicznej


Blisko 250 wystawców, wykłady i warsztaty poświęcone takim zagadnieniom jak implantologia, ortodoncja, profilaktyka, prawo medyczne, komunikacja i marketing oraz nowości dedykowane zarówno przedstawicielom branży, jak i pacjentom – to zaledwie kilka z długiej listy atrakcji, jakie czekają na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas otwartej 12 września Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE.

Program tegorocznej wystawy CEDE obfituje w warsztaty, seminaria i wykłady połączone z pokazami praktycznymi. Sesje protetyczne poprowadzą uczestników przez takie zagadnienia jak planowanie leczenia, metody odbudowy bardzo zniszczonych zębów, protetyka geriatryczna, prawidłowa retrakcja dziąsła, po ekstremalne rozwiązania odtwórcze.

Obok tradycyjnych programów takich jak Zjazd Zespołów Stomatologicznych z licznymi sesjami tematycznymi czy Areny, w tym roku pojawiły się nowe punkty programowe jak Strefa Testów, Muzeum Stomatologii oraz szkolenia i pokazy organizowane przez producentów i wystawców. Główną uwagę uczestników CEDE skupiać będą stoiska wystawowe oraz nowości, których w tym roku zgłoszono ponad 50! 23. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE potrwa do 14 września i zlokalizowana jest w pawilonach 6A, 7, 7A, 8 oraz 15.

Godziny otwarcia:

12-13 września 10.00 – 17.00
14 września 10.00 – 16.00

Dodaj komentarz