Ruszają zapisy na 2. edycję Poznań Five


Ruszyły zapisy na bieg na dystansie 5 kilometrów, który 13 października będzie towarzyszył 23. Poznań Maratonowi im. Macieja Frankiewicza. Uczestnicy Poznań Five wystartują chwilę po maratończykach i zakończą swoje zmagania na placu Marka na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Ruszają zapisy na 2. edycję Poznań Five

Na pokonanie trasy uczestnicy Poznań Five będą mieli maksymalnie 45 minut.  Limit zgłoszeń  wynosi 2000 osób, a każda osoba, która ukończy bieg w regulaminowym czasie, otrzyma medal.

Chętni do wystartowania mogą zgłaszać swój udział poprzez formularz dostępny na stronie https://runner.marathon.poznan.pl/run/join/4/choose. Organizatorzy zachęcają również do zapoznania się z regulaminem biegu.

– Poznań Five to jedna z naszych najnowszych propozycji dla fanów biegania. Mimo to cieszy się już dużym zainteresowaniem. Sporo osób pytało, czy „Piątka” uzupełni program tegorocznego maratońskiego weekendu. Nie możemy dłużej trzymać biegaczek oraz biegaczy w niepewności i zapraszamy do zapisywania się na listy startowe – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznań Maratonu.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz