Rusza Świąteczna Bimba


Dodatkowa linia tramwajowa oznaczona numerem 24 ułatwi przemieszczanie się pomiędzy miejscami, w których odbywać się będzie Betlejem Poznańskie. Świąteczna Bimba od dzisiaj połączy jarmarki. W grudniu będzie można na tej trasie spotkać tramwaj rozświetlony lampkami.

Swiateczna Bimba

Po raz pierwszy tradycyjne Betlejem odbędzie się w aż czterech miejscach. W piątek ruszył plac Wolności, w sobotę dołączyły Międzynarodowe Targi Poznańskie, a 3 grudnia wystartują jarmarki na pl. Kolegiackim i rynku Łazarskim.

Dojazd na wydarzenia ułatwi jak co roku specjalna bimba. Linia tramwajowa nr 24 wozi pasażerów na trasie Górczyn PKM – Głogowska – Most Dworcowy – Królowej Jadwigi – Strzelecka – Aleje Marcinkowskiego.

Tramwaj kursować będzie we wszystkie dni tygodnia w godz. 16:00 – 22:00 co 60 minut. Bilety wg taryfy ZTM. Bimba będzie jeździć do 23 grudnia.

Więcej informacji o świątecznych atrakcjach wraz z dokładnym programem można znaleźć na stronie internetowej: betlejempoznańskie.pl, która będzie na bieżąco aktualizowana.

Lokalizacje Betlejem Poznańskiego 2022:

Plac Wolności – 18.11-27.12
Międzynarodowe Targi Poznańskie – 19.11-23.12
Plac Kolegiacki – 3-18.12
Rynek Łazarski – 3-18.12
JZ

Dodaj komentarz