Rusza sportowy sezon na Chwiałce


Pływalnia, lodowisko, a może tenis stołowy? Z takich sposobów aktywnego spędzenia czasu mogą od września korzystać poznanianki i poznaniacy. Od dzisiaj rusza sezon na Chwiałce.

chwiałka

Od 18 września na Chwiałce startują również pierwsze zajęcia w ramach Pho3nix Akademii Pływania. Nowością na obiekcie będzie zmiana sposobu rozliczania czasu pobytu na basenie. Chwiałka rezygnuje z 45-minutowych tercji. To oznacza, że wejście na basen będzie możliwe o dowolnej godzinie, o ile w harmonogramie pływalni będą dostępne tory „dla publiczności”. Do zmian dostosowany będzie również cennik, który będzie taki sam jak na pozostałych pływalniach miejskich.

Czas na łyżwy!

Jak co roku w drugiej połowie września Lodowisko Chwiałka im. Witalisa Ludwiczaka wprowadza do swojego grafiku ślizgawki dla publiczności. W dni powszednie tafla będzie udostępniana w godzinach przedpołudniowych i wczesnopopołudniowych, a w weekendy w dostępnych „okienkach” pomiędzy meczami, zawodami i treningami. Pierwsza okazja do poślizgania się nadarza się już w poniedziałek 18 września.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz