Rumpuć z FEELingiem


7 września odbędzie się festyn „Rokietnica zaprasza Wielkopolan na Rumpuć”, którego muzyczną gwiazdą będzie zespół Feel. Patronat sprawuje „Nasz Głos Poznański”.

Czy w zeszłym roku wszyscy sołtysi gminy Rokietnica pamiętali, czego potrzeba, żeby ugotować rumpuć? Chyba było trochę wątpliwości… A czy Wy pamiętacie? Już 7 września będziecie mieli okazję przypomnieć sobie niepowtarzalny smak regionalnej zupy. Tego dnia na placu przy Trakcie Napoleońskim przez niemal cały dzień będzie można się wspólnie bawić, grać, śpiewać i tańczyć. Impreza „Rokietnica zaprasza Wielkopolan na Rumpuć” wpisała się na stałe do kalendarza i jest już znanym wydarzeniem nie tylko wśród mieszkańców gminy Rokietnica, zawsze jednak czymś zaskakuje. Tak będzie i w tym roku.

Myślicie, że wiecie wszystko o motoryzacji? Tym razem na Rumpuciu będzie szansa się o tym przekonać. ROKBUS w swoim programie pod hasłem „ROKBUS – The Bus of Rock” zaplanował dla uczestników okazję do sprawdzenia własnymi rękoma, co drzemie w sercu pojazdu, a także umożliwi aktywne zapoznanie się z historią motoryzacji – można zdradzić tylko, że fani motocykli będą zachwyceni.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz