Rozpoczyna się II etap inwestycji Red Park


Osiedle Red Park to inwestycja międzynarodowego dewelopera RED – Real Estate Development realizowana na poznańskim Dębcu. Docelowo na jej terenie powstaną 4 nowoczesne budynki wielokondygnacyjne. Aktualnie przedsięwzięcie weszło w kolejny etap, jakim jest budowa drugiego z wieżowców. Prace na terenie inwestycji rozpoczęły się na początku stycznia 2015 roku. Generalnym wykonawcą została firma Democo Poland. We wtorek odbyła się konferencja prasowa w siedzibie dewelopera.

 

W drugim wieżowcu Red Park powstanie aż 135 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Ich powierzchnia będzie wahała się od 34,7 mkw. do niemalże 100 mkw. W ofercie dewelopera znajdą się zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2- bądź 3-pokojowe. Każde z nich będzie posiadało własny balkon, taras lub ogródek dla lokali parterowych. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 5 915 zł/mkw. Część z nich będzie kwalifikować się do rządowego programu „MdM”. W ramach przedsprzedaży zarezerwowanych zostało do tej pory już 17 lokali mieszkalnych.

Standard wykonania budynku będzie wyróżniała zarówno wysoka estetyka, jak i funkcjonalność wdrożonych rozwiązań oraz wykorzystanych materiałów budowlanych. Zewnętrzne części budynku będą wyposażone w drewnopodobne, łatwe w utrzymaniu elementy ozdobne. Klatki schodowe, obite w drewnie, zostaną dodatkowo wyciszone, by zwiększyć komfort lokatorów. Ponadto, wybrane mieszkania będą wyposażone w inteligentny system FIBARO, stanowiący kompleksową platformę pozwalającą na sterowanie dowolnym urządzeniem elektrycznym oraz monitorowanie poszczególnych pomieszczeń. Dla lokatorów mieszkań II etapu wydzielona zostanie część hali garażowej, licząca 121 miejsc parkingowych.

—————————————————————————————————————–

O deweloperze RED – Real Estate Development
Inwestycje Red Park realizuje międzynarodowy deweloper RED – Real Estate Development, działający na rynku od 2006 roku. Dotychczas sfinalizował on wiele oryginalnych inwestycji komercyjnych oraz mieszkaniowych w Nowym Jorku, Bostonie, Chicago i Antwerpii. Doświadczenie na polskim rynku zdobywał podczas realizacji osiedla Alpha na warszawskim Ursusie, osiedla Nowa Papiernia we Wrocławiu oraz budując Red Park w Poznaniu.

Zdjęcia Paweł F. Matusiak

wizualizacja archiwum Red Park

 

Dodaj komentarz